Kıbrıs 3 Katlı Maske

Μάσκα Κύπρου 3 στρώσεων

Korona virüs vakalarında artış olması ile birlikte insanlar Kıbrıs 3 katlı maske temin edebilecekleri firmaları araştırmaya başlamıştır. Maskelerin koruma oranı yakından inceleyecek olursak 3 katlı olan türlerinin diğerlerine oranla daha üstün bir koruma sağladığını görebilirsiniz. Bu nedenle özellikle insanların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde yaşayan kişiler ve onlarla sık sık etkileşime girenler normal maskeler kullanmak yerine 3 katlı maske tercih ediyor. Firmamız da sizlere bu konuda büyük bir kolaylık sağlayarak 3 katlı maskeleri kolay bir şekilde ulaşma fırsatı veriyor.

Maske Çeşitleri

Neredeyse her konuda olduğu gibi günümüzde üretilen maske neede kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Genellikle sağladıkları koruma oranı ve filtreleme özelliğine göre bu maskeler belirli standartlara göre geliştirilir. Korona virüs hastalığına karşı önlem olarak maske kullanmak istiyorsanız da maske satın almadan önce kesinlikle sahip olduğu özelliklere göz atmanız gerekir. Avrupa Birliği standartlarına göre geliştirilen maskeler FFP kodu ile üretilip filtreleme özelliğine göre kendi içerisinde kategorilere ayrılır. FFP1, FFP2 ve FFP3 türünde geliştirilen bu maskeler herkes için uygun olabilecek filtreleme özelliğine ve koruma oranına sahiptir. Kıbrıs 3 katlı maske temin etme konusunda sizlere yardımcı olan firmamız da Avrupa Birliği standartlarına geliştirilmiş bu maskeleri sizlere sunarak hastalıklara karşı korumanıza yardımcı oluyor.

Maske Türlerine Göre Özellikleri

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi Avrupa Birliği standartlarında geliştirilen maskeler kendi içerisinde sağlamış oldukları koruma oranına göre kategorilere ayrılır. FFP kodu ile tanıyabileceğiniz bu maskeler 3 farklı kategoride geliştirilip toz, zerrecik, bakteri ve virüs alanlarında koruma sağlar. FFP1 tipindeki maskeler genellikle tozlu ortamlarda bulunan ve alerjenlere karşı korunmak isteyen kişilerce tercih edilir. FFP2 türündeki maskeler ise bakteri, virüs ve bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlayıp %94 oranında filtreleme başarısı gösterir. FFP3 tipindeki maskeler de genellikle sağlık çalışanları ve insanlarla yoğun olarak etkileşime geçen kişilerin tercihi olur. FFP3 türündeki maskeler aklınıza gelebilecek her türlü virüse karşı %99 oranında koruma sağladığı için korona virüse yakalanma riskini düşürür. Kıbrıs 3 katlı maske temin edebileceğiniz firmamız ise üstün özelliklere sahip bu ürünleri sizlerle uygun fiyatlara buluşturuyor.

Maske Seçiminde Dikkat Edilecekler

Neredeyse her konuda olduğu gibi korona virüse karşı koruma sağlamak için maske alırken de dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta vardır. Bu püf noktaları yakından göz atacak olursak öncelikle gün içerisinde hangi bölgelerde vakit geçirdiğiniz, insanlarla ne kadar etkileşim kurduğunuz ve toplu taşıma gibi kalabalık ortamlarda ne kadar vakit harcadığınız karşımıza çıkar. Eğer insanlarla sıklıkla temas ediyor ve işiniz gereği yoğun olarak etkileşime geçiriyorsanız kesinlikle FFP3 türünde bir maskeyi tercih etmeniz gerekir. Oluşabilecek bütün riskleri sizin için egale eden bu maskeler korona virüs hastalığına yakalanma riskini %99 oranında azaltacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise satın almak istediğiniz maskelerin fiyatları olarak karşımıza çıkar. Eğer normalden daha pahalı olan ve diğer maskelere oranla herhangi bir ekstra özelliği bulunmayan ürünler ile karşılaşırsınız satın almadan önce resmi kurumların yapmış olduğu açıklamalara göz atmanızda fayda vardır. Uygun ve gerçekçi fiyatlar ile sizlere Kıbrıs 3 katlı maske temin edebilme olanağı veren firmamız her türlü hastalığa karşı korunmanıza yardımcı olur.

Τιμές μάσκας Κύπρου

Kıbrıs maske fiyatları konusunda merak ettiğiniz sorulara cevap verecek olursak özellikle Kıbrıs 3 katlı maske konusunda oldukça yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Neyse ki firmamız bütün ürün çeşitlerinde olduğu gibi Kıbrıs maske fiyatlarını da oldukça makul düzeylerde tutarak herkesin bu hizmetten faydalanmasını sağlıyor.

elGreek
Close

Cart

Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.