Kıbrıs Maske Toptancı

Korona virüs vakalarında günden güne artış olması ve hastalığın daha uzun bir süre insanlar için risk oluşturacağı düşünülmesi ile birlikte herkes maskelerinde toptan bir şekilde temin etme ihtiyacına girmiştir. Bunun için Kıbrıs toptan maske hizmeti veren firmamız da dahil olmak üzere günümüzde pek çok kişi maskeleri toptan temin ederek hazırlıklı olmak istiyor. Kıbrıs maske toptancı konusunda tercih edebileceğiniz firmamız uygun fiyatlar ile üstün koruma sağlayan maskeleri size hızlı bir şekilde ulaştırıyor.

Maske Türleri

Neredeyse her konuda olduğu gibi günümüzde üretilen maskeler de farklı özellikler, filtreleme oranları ve bulaşıcı hastalıklara karşı koruma gibi şeylerle kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Üretilen basmıyor konusunda referans olarak kabul edebileceğiniz yetkili olan tek kurum ise şüphesiz Avrupa Birliği oluyor. Sizin de bilmiş olduğunuz gibi Avrupa Birliği’nin belirlemiş olduğu standartlarda geliştirilen maskeler korona virüs vakalarının önüne daha etkin bir şekilde geçer. FFP kodu ile tanıyabileceğiniz bu maskeleri temin ederek siz de korona virüse yakalanma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Avrupa Birliği standardında geliştirilen bu maskeleri uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz nokta ise Kıbrıs maske toptancı hizmeti veren firmamızdır.

Maskelerin Özellikleri

Avrupa Birliği standartlarında geliştirilen maskeler FFP kodu ile üretilip çeşitli senaryolar ve ortamlar için farklı özelliklere sahip olur. Bu özelliklere yakından göz atacak olursak öncelikle FFP1 tipindeki maskeleri incelemek ile başlayabiliriz. FFP1 tipindeki maskeler genellikle çalışma ortamlarında oluşan toz ve alerjenleri ortadan kaldırabilmek ve de solunmasının önüne geçebilmek için kullanılır. Bu nedenle korona virüslere karşı etkin bir koruma sağlayamazlar. FFP2 türündeki maskeler ise bakteri, alerjen, zerrecik ve bulaşıcı hastalıklara karşı yaklaşık %94 oranında bir koruma sağlayarak gündelik yaşamda tercih edebileceğiniz ürünler içerisinde bulunur. FFP3 tipindeki maskeler ise genellikle sağlık çalışanları, gün içerisinde insanlarla fazlasıyla etkileşim kuran kişiler ve de hastalığa yakalanma oranını düşürmek isteyen kişilerin tercihi olur. FFP3 türündeki maskeler havayı %99 oranında filtreleme özelliğine sahip olduğu için soluma yolu ile bulaşacak bütün hastalıklara karşı sizleri koruyacaktır. Siz de Kıbrıs maske toptan hizmet veren firmamız iletişime geçerek üstün koruma sağlayan bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Maske Seçimi Nasıl Yapılır?

Maske seçimi nasıl yapılır konusunda sorularınızı cevaplayacak olursak dikkat etmeniz gereken ilk noktanın maskelerin koruma oranı olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir maske satın almadan önce öncelikle sağlamış olduğu koruma oranı ve gün içerisinde hangi ortamlarda vakit geçirdiğiniz konusuna dikkat etmeniz gerekir. Eğer insanların yoğun olarak bulunduğu, sürekli etkileşime girmek zorunda olduğunuz ve sosyal mesafe kurallarını yeteri kadar uyamadığınız çalışma ortamlarına sahipseniz üstün koruma sağlayan FFP3 tipinde maskeleri tercih edebilirsiniz. İnsanlarla fazla etkileşime girmiyor, ihtiyaç duymadıkça dışarıya çıkmıyor ve sosyal mesafe kurallarına uyum sağlıyorsanız da FFP2 tipindeki maskeler sizin için yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken son şey ise maske satın alırken kesinlikle fiyatlarını ve Avrupa Birliği standartlarında geliştirilip geliştirilmediğine özen göstermek olacaktır. Kıbrıs maske toptan temin edebileceğiniz firmamız Avrupa Birliği standartlarında maskeleri sizlere sunarak her türlü bulaşıcı hastalığa karşı etkin bir korumayı vaat ediyor.

Maske Kullanmanın Faydaları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi korona virüsü hastalığına karşı kendinize koruma altına alabilmek için tercih edebileceğiniz en iyi yöntem şüphesiz maskelerdir. Sizin de bilmiş olduğunuz gibi maskeler solunum yolu ile bulaşan bütün hastalıkların önüne geçip eğer yeterli standartlara sahipse bu kriz döneminden hasta olmadan ayrılmanızı sağlar. Kıbrıs maske toptan alabileceğiniz firmamız ise süreç boyunca sizlerin yanında olup her zaman uygun fiyatlar ile tedarik edebilmenizi imkan tanır.

elGreek
Close

Cart

Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.