Kıbrıs yüz maskeleri

Korona virüs vakalarında artış olması ile birlikte Kıbrıs yüz maskeleri temin edebileceğiniz noktaların sayısı günden güne azalıyor. Ne yazık ki pek çok kötü amaçlı kişi maskelerin fiyatı artırarak günümüzde temel bir ihtiyaç olan bu hizmetten faydalanmanızı zorlaştırıyor. İşte firmamızda burada devreye girerek kolay bir şekilde baskete yemin etmenize yardımcı oluyor. Kıbrıs toptan maske temin edebileceğiniz firmamız aynı zamanda bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sizlere tanır.

Maske Çeşitleri  

Avrupa Birliği standartlarına göre üretilmiş olan maskeler sizin de bilmiş olduğunuz gibi kendi içinde kategorilere ayrılır. FFP kodu ile farklı türlerde geliştirilen bu maskeler sağladıkları koruma oranları, filtreleme özelliği ve bulaşıcı hastalıklara karşı ne derece fayda sağladıklarını göre kendi içlerinde kategorilere indirgenir. FFP1 kodu ile geliştirilen maskeler genellikle inşaat ve temizlik sektöründe tercih edilip toz ve alerjenlere karşı çalışanları korumayı amaçlar. Bu nedenle sadece uygun fiyatlı diye FFP1 kodu ile geliştirilen maskeleri tercih etmeliniz ne yazık ki korona virüsüne karşı sizlere herhangi bir fayda sağlamayacaktır. FFP2 kodu ile geliştirilen maskeler ise daha etkin biri korumaya sahip olup bakterileri, alerjen ve virüsleri filtreleme konusunda oldukça başarılıdır. Bu özelliği sayesinde de korona virüs için yeterli bir koruma sağlaması ile bilinir. FFP3 tipinde geliştirilen maskeler ise günümüzde üretilen ve etkin bir koruma sağlayan maske türleri arasında yer alır. %99 oranında koruma sağlayan bu maskeler aklınıza gelebilecek her türlü bulaşıcı hastalığı egale edebilir. Kıbrıs yüz maskeleri temin edebileceğiniz firmamız ile siz de kolay bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz kadar maskeyi sahip olabilirsiniz.

Maske Özellikleri 

Avrupa Birliği standartlarında geliştirilen maskelerin özelliklerine yakından göz atacak olursak karşımıza ilk olarak sadece havaya karşı bir geçirgenlik gösterdiklerini görebiliriz. Bir başka deyişle kaliteli olarak nitelendirilen FFP3 tibindeki maskeler hiçbir şekilde sıvı, bakteri ve virüs geçirmeyip sizlere sadece nefes alabilme imkanı verir. Diğer yandan bu maskeler solumuş olduğunuz havayı mükemmel bir şekilde filtreleyerek bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskini tamamen ortadan kaldırır. Bu sayede maskeleri kullandığınız müddetçe korona virüsten korkmanıza ya da çekinmenize gerek kalmaz. Düzenli kullanım ile birlikte bu maskeler dışarıdan gelebilecek her türlü bulaşıcı bir hastalığa karşı ihtiyaç duyduğunuz korumayı sizlere sağlayarak aylar sürecek karantina ve vücudunuzda oluşabilecek kalıcı hasarların önüne geçecektir. Siz de Kıbrıs yüz maskeleri temin ederek bu üstün özelliklerden faydalanabilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz.

Maske Kullanmanın Avantajları 

Maskelerin koruma oranı ya da diğer bir deyişle özelliklerine değindikten sonra şimdi de kullanmanın avantajları hakkında sizleri bilgilendirelim. Öncelikle kalabalık ortamlarda maske kullanmak hiç beklemediğiniz bir kişiden virüs bulaşma olasılığını tamamen ortadan kaldıracaktır. Özellikle insanların birbiriyle fazlasıyla etkileşim kurduğu alanlarda maske kullanmak oluşabilecek bütün riskleri ortadan kaldırır. Aynı zamanda toplu alanlarda maske kullanmak bulaşıcılığı oldukça yüksek olan korana virüsün zararlarını eleyecektir. Nitekim hasta olmanızın önüne geçtiği için maske kullanmak daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden Kıbrıs yüz maskeleri temin ederek bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Τιμές μάσκας Κύπρου

Kıbrıs maske fiyatları konusunda sizlere bilgilendirecek olursak ne yazık ki bu maskeler Kıbrıs içerisinde üretilmediği için temin etmesi daha zor olabiliyor. Böyle durumlarda ise piyasada beklenmedik bir şekilde artış yaşanıp bu hizmete ulaşmak daha zor hale gelebilir. Neyse ki firmamız tam olarak burada sizin yardımınıza koşup oluşturduğu tedarik ağı ile birlikte Kıbrıs yüz maskeleri temin etmenizi kolaylaştırıyor.

elGreek
Close

Cart

Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.