Kıbrıs Maske

Son zamanlarda koronavirüs vakalarının artması ile birlikte insanlar sağlığına daha çok özen göstermeye başlamıştır. Bilindiği üzere maske kullanımı da koronavirüsü vakalarına karşı etkin bir koruma sağlar. Yalnız maskelere oldukça fazla talep olduğu için kimi zaman tedarik etmekte zorluklar yaşanabilir. Kıbrıs maske temin etmenin zor olduğu bölgelerden birisi olup özellikle toplu maske alabileceğiniz sınırlı sayıda nokta bulunur. Firma adı da bunlardan birisi olup ihtiyaç duyduğunuz her an Kıbrıs’ta maske ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Maske Modelleri 

Sizin de bildiğiniz gibi günümüzde üretilen maskeler belirli standartlara tabi tutulup kendi içlerinde kategoriye ayrılırlar. Koruma oranı, filtreleme özelliği ve geçirgenlik gibi farklı kategorilerde çeşitlere ayrılan maskeler daha etkin bir koruma sağlayabilmek için doğru şekilde seçilmesi gerekir. Avrupa standartlarında üretilen maskeler FFP kodu ile çeşitlerine ayrılıp belirli standartlarda geliştirilir. FFP1 koduna sahip maskeler genellikle temizlik ve inşaat sektöründe bulunan kişiler için uygundur. Nitekim FFP1 koduna sahip maskeler sadece toza karşı bir direnç gösterip tanecikler ve zerreciklere karşı herhangi bir koruma sağlayamaz. FFP2 tip maskeler ise tozun yanı sıra nem ve küçük zerreciklere karşı yaklaşık %95 oranında bir koruma sağlar. Bu da corona virüs için ideal bir maske haline getirip gündelik kullanımda koruma isteyen kişilerin tercihi olur. FFP3 tip maskeler ise sadece hava geçirgenliğine müsade edip geriye kalan bütün zerrecikleri, bakterileri ve virüsleri filtreler. Bu sayede özellikle yoğun olanlar da vakit geçiren kişiler için etkin bir ürün olur. Kıbrıs maske temin edebilmek için siz de yukarıda yer alan en kaliteli maskelerden faydalanabilir ve corona virüse karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Maske Özellikleri

Günümüzde geliştirilen maskeler çeşitli özelliklere sahip olup her bireye ve koşula uygun olacak şekilde tasarlanır. Bu maske tiplerine yakından göz atacak olursak karşımıza çıkan ilk şey farklı senaryolar için farklı korumalar sağlığıdır. Bildiğiniz üzere corona virüs vakalarının bulaşma oranı ortamdan ortama değişkenlik gösterir. Otobüslerde, kapalı alanlarda ve özellikle insan akışının yoğun olduğu bölgelerde corona virüs vakalarında artış görülürken insanların daha seyrek bulunduğu bölgelerde vaka sayısı çok az olur. Bu nedenle geliştirilen maskeler de farklı türde korumalar sağlayıp herkes için uygun bir ürün geliştirilir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi FFP kodu ile kategorilerine ayrılan bu maskeler sağladıkları koruma oranına göre farklı özelliklere sahip olur. Siz de Kıbrıs maske hizmetinden yararlanabilmek ve bulunduğunuz ortama uygun koruma sağlayabilecek ürünü temin edebilmek için bu sayfadaki maskelere göz atabilirsiniz.

Maske Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Neredeyse her konuda olduğu gibi maske seçiminde dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunur. Bu püf noktaları yakından göz atacak olursak karşımıza ilk olarak gündelik hayatta vakit geçirdiğiniz bölgenin durumu çıkacaktır. Eğer sık sık otobüse binmeniz gerekiyorsa, insanlarla fazla etkileşime geçiyorsanız ve insan akışının yoğun olduğu bir bölgede bulunuyorsanız kesinlikle FFP3 tipinde bir maske tercih etmeniz gerekir. Ancak sadece temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için dışarıya çıkıyor ve karantina kurallarına özen gösteriyorsanız FFP2 tipinde bir maske sizin için yeterli olacaktır. Kıbrıs maske hizmetinden faydalanarak siz de ihtiyaç duyduğunuz maskeyi hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Kıbrıs Maske Fiyatları

Kıbrıs maske fiyatları konusuna gelecek olursak firma adı kolay bir şekilde temin etmenize olanak verdiği gibi aynı zamanda bu ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşmanızı da sağlıyor. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden Kıbrıs maske hizmetinden faydalanabilir ve corona virüse karşı etkin bir koruma sağlayabilirsiniz. 

tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.